Korzyści i zalety systemu AltiMail - narzędzia e-mail marketingu

Zaleta

Zyskujesz czas, nowych klientów, a większość zadań wykonuje za Ciebie system

E-mail marketing to jedna z naprężniej rozwijających się form reklamy i komunikacji. Automatyzuj działania marketingowe oraz wizerunkowe z systemem AltiMail i oszczędzaj czas oraz koszty związane z promocją.

Dzięki takim funkcjom jak autorespondery czy przekierowania na wybraną stronę, odbiorcy Twoich wiadomości, po aktywacji, automatycznie otrzymają odpowiedź zwrotną - zawierajacą przykładowo szczegóły oferty z załącznikami.

Zaleta

E-mail marketing jest jedną z najtańszych, a zarazem najskuteczniejszych form reklamy

Spośród wielu form reklamy, e-mail marketingiem jest jednym z najbardziej rozwijających się kanałów promocyjnych. Jest to spowodowane wieloma korzyściami, między innymi: wysokie zaufanie wśród odbiorców, niskie koszty, wysoka skuteczność czy targetowanie (możliwość dotarcia do grup odbiorców najbardziej zainteresowanych określoną ofertą).

Korzystając z systemu AltiMail nie musisz ponosić cyklicznych opłat. Ponadto dzięki możliwości wyszukiwania adresów, Twoja baza może stale rosnąć, bez dodatkowych kosztów.

Zaleta

Stale powiększasz bazę odbiorców dzięki wyszukiwaniu adresów e-mail w Internecie

Wyszukując adresy w Internecie możesz w łatwy sposób pozyskiwać kolejne adresy e-mail do Twojej bazy. Dzięki możliwości przypisywania znalezionych adresów do odpowiednich kategorii, program może przypisać odbiorców do poszczególnych grup.

Pamiętaj, że nie popieramy działań związanych z wysyłaniem niechcianych wiadomości e-mail - dlatego zawsze pilnuj, aby postępować zgodnie z zasadami etyki oraz prawa.

Zaleta

System możesz integrować ze swoimi stronami WWW za pomocą modułu newsletterów

W łatwy sposób możesz zintegrować AltiMail ze swoimi stronami czy sklepami internetowymi, poszerzając bazę Twoich subskrybentów. Gdy uruchomisz kolejną stronę internetową lub chcesz podzielić newslettery na konkretne tematy, również możesz je zintegrować z AltiMail, dzięki nieograniczonej liczbie newsletterów.

Twoje listy subskrypcyjne mogą być automatycznie przypisane do odpowiednich kategorii, w zależności od ustawień, jakie zdefiniujesz.

Zaleta

Nielimitowana liczba adresów w bazie oraz nieograniczona liczba wysyłanych wiadomości

Nie musisz się obawiać, że przekroczysz limit liczby adresów czy wysyłanych wiadomości. Gdy Twoja baza będzie rosnąć, Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za rozmiar Twojej bazy lub większą liczbę wysyłek.

Brak limitów dotyczy również liczby użytkowników, kategorii, załączników czy zapisanych szablonów wiadomości. W skrócie: jeśli tylko Twój serwer na to pozwala, wszystkie funkcje mogą być nieograniczone.

Zaleta

Analiza skuteczności kampanii dzięki zliczaniu ilości kliknięć oraz śledzeniu wiadomości

Sprawdź skuteczność wysyłanych przez Ciebie wiadomości dzięki takim funkcjom jak zliczanie kliknięć czy liczby otwarć wiadomości.

Zaleta

Bezterminowa licencja - jednorazowy wydatek, a Twoje zyski wciąż rosną

Kupując system nie ponosisz dodatkowych opłat abonamentowych za utrzymanie czy wysyłkę wiadomości. Oprogramowanie jest przechowywane na Twoim serwerze, dzięki czemu posiadasz kontrolę nad aplikacją i nie musisz obawiać się ewentualnych awarii technicznych.

Licencja udzielana jest na czas bezterminowy, a Ty możesz korzystać z programu bez ograniczeń co do wielkości bazy.

Zaleta

Autorespondery i przekierowania ułatwiają za Ciebie komunikację z odbiorcami

Możesz ustawić automatyczne odpowiedzi po dokonanej reakcji użytkownika. Przykładowo: wysyłając zapytanie ofertowe - automatycznie, po uzyskaniu zgody odbiorcy, AltiMail wysyła w odpowiedzi ofertę wraz z podziękowaniem.

Ponadto system umożliwia definiowanie adresów, na jakie zostanie przekierowany użytkownik po dokonaniu aktywacji lub wyrażeniu zgody.

Nie zwlekaj i kup już teraz AltiMail

Skontaktuj się z nami

22 3000 495 / 3000 610

* koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora

© 2018 Altinet Interactive jesteśmy po Twojej stronie